O nás

Náš závod bol založený v roku 1999 a nachádza sa v obci Tošovice, v oblasti Oderských vrchov, kde má výroba kachlí a keramiky dlhoročnú tradíciu. Našou hlavnou činnosťou je výroba keramických kachlíc pre krbové kachle, ktorá je založená na mnohoročných skúsenostiach v oblasti návrhárstva, neustále pokračujúceho vývoja a následnej výroby.

Keramický závod Hein v pôvodnom stave, Tošovice, Česká republika
Keramický závod Hein v pôvodnom stave, Tošovice, Česká republika


Náš sortiment zahrňuje predovšetkým kachlice pre stavbu klasických krbových kachlí, krbov a kuchynských sporákov. K ďalšej nezanedbateľnej oblasti, ktorej sa venujeme sa radí aj výroba veľkoplošných kachlíc pre potreby výroby moderných designových krbových kachlí, kde sa hrdo radíme k špičke v celej Európe. Sme výhradným dodávateľom kachlíc pre všetky produkty s keramickým obkladom firmy Romotop.

Výroba kachlíc na mieru v závode Hein
Výroba kachlíc na mieru v závode Hein


Pri výrobe pálených kachlíc predstavujúcich vysokú kvalitatívnu úroveň dávame všetky kompromisy striktne bokom. V záujme zabezpečenia stálej vysokej kvality a vzhľadu, zodpovedajúci aktuálnym trendom, máme k dispozícií vlastné zmesi a glazúry, vlastné, moderne vybavené laboratórium, vývojové stredisko a modernú výrobnú halu, kde zamestnávame odborníkov, ktorí svoje remeslo vykonávajú s vášňou. 

Výroba keramickej vetracej mriežky pre krbové kachle
Výroba keramickej vetracej mriežky pre krbové kachle

Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu tvarov, farieb a glazúr, ktorých výber neustále rozširujeme podľa požiadaviek trhu. Našou silnou stránkou je kreativita a flexibilita - usilujeme sa vyrábať kachlice v tvaroch a farbách podľa daného trendu.